Helicopter Show 2018
Helicopter Show 2018
Datum konání: 11.-12.5.2018
Misto konání: Hradec Králové (LKHK)
Officiální Web: Přejít na web
Cena vstupného: 250,- Kč
Délka trvání: 2 dny
Pro diváky bude připraven bohatý program, při kterém si na své přijdou nejen fanoušci letectví, ale také rodiny s dětmi. Těšit se můžete na ukázky letecké a zdravotnické techniky, praktické činnosti záchranářů, spolupráce složek IZS v rámci simulovaných zásahů.
Aviatická pouť 2018
APPardubice
Datum konání: 2.-3.6.2018
Misto konání: Pardubice (LKPD)
Officiální Web: Přejít na web
Cena vstupného: 280
Délka trvání: 2 dny
Program Aviatické pouti je koncipován jako velkoprostorové divadlo na zemi i ve vzduchu. Ztvárňujeme scény z dějin aviatiky a slavné válečné scény. Účinkují nejlepší piloti a slavná letadla. Vše je také doplněno pyrotechnickými efekty, množstvím pozemní techniky a vojáků v dobových uniformách. Nebude chybět akrobacie v podání mistrů světa a pro nejmenší máme připraven velký dětský den.
Historical Airshow 2018
Historical Airshow 2018
Datum konání: 16.6.2018
Misto konání: Mladá Boleslav (LKMB)
Officiální Web: Přejít na web
Cena vstupného:
Délka trvání: 1 den
Tradičně pořádaný Dobový letecký den. Pořadatelskými organizacemi jsou Aeroklub Mladá Boleslav a Nadační fond letadlo Metoděje Vlacha.
Dny NATO 2018
dny_nato_2018
Datum konání: 15.-16.9.2018
Misto konání: Ostrava (LKMT)
Officiální Web: Přejít na web
Cena vstupného: zdarma
Délka trvání: 2 dny
Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných ail AČR jsou největší bezpečnostní přehlídkou v Evropě. Mottem akce je „Naše bezpečnost není samozřejmost a bez bezpečnosti není prosperita“, a proto je jejím hlavním cílem prezentovat široké veřejnosti co nejpestřejší škálu prostředků, kterými disponuje Česká republika a její spojenci na poli zajišťování bezpečnosti. Akce je řazena do „klubu prestižních evropských show“ a přestože náklady na ni každoročně rostou, veřejnost měla, má a vždy bude mít na tuto akci bezplatný vstup.