V.I.P. Zone – Zobrazit info
Nahrávání vlastních doplňků pro FS
Pokud máte zájem o zveřejnění nějakého vlastního doplňku pro FS na těchto stránkách, postupujte podle následujících požadavků.

Soubor musí být v pořádku co se týče autorských práv – například pokud děláte repaint, scenerii, nebo váš archiv obsahuje i části jiného archivu, který není váš, je potřeba respektovat autory původních souborů.

Musí obsahovat readme (návod, postup jak produkt instalovat), buď v anglickém nebo českém jazyce, v lepším případě v obou najednou, ve kterém bude popsáno co archiv obsahuje, jak se daná věc instaluje a kdo je jejím autorem , včetně určení pro kterou verzi simulátoru konkrétní produkt je.

Určitě by měl mít autor také otestováno, že doplněk jde do FS ze zveřejňovaného archivu opravdu nainstalovat a to i u jiného uživatele než je on sám.
Soubor musí být zabalený ve formátu „zip nebo rar“ V jiných případech není možné váš produkt zveřejnit, například „exe“ installery a podobně. Jeho součástí by měli být zároveň alespoň 3 náhledové obrázky.

Archiv, který budete chtít zveřejnit, se také musí dostat nějak k nám. Nejlepším řešením je, když ho umístíte někam na internet, nám pak zašlete info o adrese a my si ho stáhneme. Například: http://leteckaposta.cz/ ; http://uloz.to/ ; http://www.edisk.cz/ ;

Vyhrazujeme si právo na odmítnutí zveřejnění archivu bez udání důvodu.Doba od zaslání archivu se všemi náležitostmi do jeho zveřejnění není časově limitována. Pokud budou z Vaší strany všechny shora uvedené požadavky splněny, budeme se snažit Váš produkt zveřejnit co nejdříve.